Półfinały Mistrzostw LSO

Przed nami półfinały rozgrywek w piłkę nożną.

Diecezjalne rozgrywki półfinałowe w ramach Mistrzostw LSO Diecezji Opolskiej odbędą się w sobotę 11 marca w Komprachcicach i w Głogówku oraz 18 marca w Głogówku. Mecze finałowe zostaną rozegrane w sobotę 25 marca br. Szczegółowe informacje poniżej. Zwycięzcy finałów będą reprezentowali diecezję opolską w Mistrzostwach Polski LSO, które w tym roku odbędą się w Gnieźnie, w dniach 26-27 czerwca.

załączniku  nr 1 znajduje się podział na grupy, gdzie zapisane jest która drużyna z danej kategorii, gdzie i w którym dniu ma rozgrywki półfinałowe. Jest również podana nazwa grupy, do której została przyporządkowana oraz godzina, o której powinna zameldować się na zawodach z wypełnioną kartą zgłoszenia. Karta zgłoszenia musi być podbita pieczątką parafialną i podpisana przez ks. Proboszcza, który powinien w ten sposób zaświadczyć, że osoby zapisane na karcie są członkami LSO. Bez pieczątki i podpisu karta jest nieważna. Ponadto każdy zawodnik powinien posiadać dokument ze zdjęciem i datą urodzenia (np. legitymacja ministrancka, ważna legitymacja szkolna lub dowód osobisty).

Załącznik nr 2 zawiera kartę zgłoszenia drużyny.

Załącznik nr 3 zawiera regulamin rozgrywek.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy kontaktować się telefonicznie z ks. Zygfrydem Waskinem . 

Nad przebiegiem zawodów w Komprachcicach będzie czuwał ks. Rafał Prusko. W Głogówku ks. Zygfryd Waskin i ks. Bartosz Radecki.