Please update your Flash Player to view content.

Półfinały turnieju LSO w Strzelcach Opolskich 2015

W sobotę 21 marca w Strzelcach Opolskich w hali sportowej przy PG nr 2 odbył się ostatni z półfinałów piłkarskich mistrzostw w piłce nożenj halowej diecezji opolskiej. W kategorii szkół podstawowych wystąpiło 6 zespołów w dwóch grupach, z których najlepsi okazali się ministranci parafii Czarnowąsy, pokoująć w małym finale parafie Zawadzkie.
W gimnazjach wystąpiło tylko 5 zespółów, ponieważ parafia Staniszcze Wlk nie stawiła siędo rozgrywek. W wyniku tych rozgrywek w małym finale znalazły się parafie Olesno i Zębowice. Po bardzo zaciętym meczu wygrało Olesno. Tym razem oprócz wileu bramek mogliśmy zobaczyć także dużo kar nałożonych na zawodników, w tym niestety również czerownych kartek, za rażące faule i wybitnie niesportowe zachowanie. Wszyscy ci zawodnicy zostali zdyskwalifikowani.
W kategorii szkół ponadgimnazjalnych nie stawiły się aż dwie drużyny: Klucz i Schodnia, dlatego bardzo szybko do finału doszły zespoły Obrowca i Opola Szczepanowic - którzy to ostatecznie zwyciężyli. Tu również nie obyło sę bez licznych kar nałożonych na zawodników, zwłaszcza zaś za niesportowe zachowanie.

Tabela wyników kliknij poniżej:

 

Copyright xmc © 2015. All Rights Reserved.