Please update your Flash Player to view content.

Program pielgrzymki LSO 2018

Poniżej publikujemy program tegorocznej Pielgrzymki Liturgicznej Służby Ołtarza na Górę Świętej Anny 

Poniedziałek, 27 sierpnia

14.00 - przyjazd ceremoniarzy i lektorów, którzy mają być ustanowieni w czasie pielgrzymki ceremoniarzami i animatorami

14.30 - dzień skupienia dla ceremoniarzy i lektorów, którzy mają być ustanowieni czasie pielgrzymki ceremoniarzami i animatorami

 

Wtorek, 28 sierpnia

10.00 - przyjazd ministrantów, zakwaterowanie, zapisy do rozgrywek

12.00 - rozpoczęcie pielgrzymki - nabożeństwo - w drużynie Jezusa dążymy do świętości - święci naszym wzorem w drużynie Jezusa - zachęta do wykonania flagi drużyny parafialnej (aula główna)

13.00 - spotkanie z ludźmi sportu - prowadzi ks. Jerzy Kostorz (aula główna)

14.00 - obiad, czas wolny, c.d. zapisów do rozgrywek

14.30 - nabożeństwo (aula główna)

15.00 - przygotowanie do Eucharystii (bazylika św. Anny)

15.15 - Msza św. (przewodniczy ks. Jerzy Kostorz, udział neoprezbiterów), błog. prymicyjne (bazylika św. Anny)

16.30 - flaga naszej drużyny - wykonanie flag parafialnych + rozgrywki sportowe i konkurs wiedzy o służbie (Dom Pielgrzyma)

19.15 - kolacja

20.00 - nabożeństwo różańcowe ze świecami - 160 rocznica objawień NMP w Lourdes (grota lurdzka)

21.15 - wieczór "na wesoło" - modlitwy wieczorne

22.30 cisza nocna

 

Środa, 29 sierpnia

7.30 - pobudka i poranna toaleta

8.00 - modlitwy poranne (aula główna)

8.15 - śniadanie

9.00 - nabożeństwo pokutne (grota lurdzka lub bazylika św. Anny)

10.00 - okazja do skorzystania z sakramentu pokuty (Rajski Plac)

10.45 - podsumowanie pielgrzymki oraz rozdanie nagród i dyplomów - sprawy misyjne (aula główna)

11.45 - przygotowanie do Eucharystii

12.00 - Msza św. z ustanowieniem ceremoniarzy i animatorów pod przewodnictwem ks. bp. Rudolfa Pierskały

13.30 - zakończenie pielgrzymki - puchar dla najaktywniejszych ministrantów w diecezji

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Copyright xmc © 2015. All Rights Reserved.