Please update your Flash Player to view content.

Podział na grupy - XVI Mistrzostwa Ministrantów w Piłce Nożnej

Poniżej przedstawiamy podział na grupy w poszczególnych kategoriach oraz dzień i miejsce rozgrywek a także czas, w którym dane drużyny powinny się stawić w hali sportowej.

 

 

 

 

 

Kategoria szkół podstawowych:

Gr. A    Krapkowice, 3.03. g. 900

1.  Osowiec/Węgry

2.  Gogolin, NSPJ

3.  Krapkowice,  Ducha Świętego

4.  Jaryszów

 

Gr. B    Strzelce Op.,  3.03. g. 900

1.  Dobrodzień

2.  Opole , św. Jacka

3.  Jemielnica

 

Gr. C    Strzelce Op., 3.03. g. 900

1.  Gorzów Śląski

2.  Opole Szczepanowice

3.  Kluczbork , NSPJ

 

Gr. D    Strzelce Op.,  3.03. g. 900

1.  Staniszcze Wielkie

2.  Zborowskie

3.  Grodziec

 

Gr.  E    Głogówek ,  10.03. g. 900

1.  Nowy Browiniec

2.  Krzanowice

3.  Kędzierzyn, Ducha Świętego

4. Sucha Psina

 

Gr. F    Głogówek ,10.03. g. 900

1.  Koźle

2.  Twardawa

3.  Racibórz, Wniebowzięcia NMP

4.  Krzyżanowice

 

Gr. G  Korfantów, 17.03. g. 900

1.  Polski Świętów

2.  Tułowice

3.  Nysa, św. Jana  Chrzciciela

 

Gr. H Korfantów, 17.03. g. 900

1.  Kamiennik/Goworowice

2.  Moszczanka

3.  Łubniany

4.  Biała

 

            Kategoria szkół gimnazjalnych:

Gr. A    Krapkowice, 3.03. g. 900

1.  Malnia

2.  Brożec

3.  Zdzieszowice, Św. Pio

 

Gr. B    Krapkowice, 3.03. g. 900

1.  Osowiec/Węgry

2.  Rozmierz

3. Jaryszów

 

Gr. C    Strzelce Op.,  3.03. g. 1200

1.  Gorzów Śl.

2.  Kielcza

3.  Grodziec

 

Gr. D    Strzelce Op., 3.03. g. 1200

1.  Krasków

2.  Olesno

3.  Radawie

 

Gr.  E    Głogówek,   10.03. g. 1300

1.  Koźle

2.  Krzanowice

3.  Kędzierzyn, Św. Mikołaja

 

Gr. F    Głogówek, 17.03. g. 900

1.  Szonów

2.  Gościęcin

3.  Kietrz

 

Gr. G   Głogówek, 17.03. g. 900

1.  Rudnik

2.  Rudyszwałd

3.  Opole, Św. Jacka

 

Gr. H Korfantów,  17.03. g. 1200

1.  Kamiennik/Goworowice

2.  Czarnowąsy

3.  Opole Półwieś

 

Gr. I  Korfantów  17.03. g. 1200

1.  Korfantów

2.  Kępnica

3.  Prudnik, Miłosierdzia Bożego

 

            Kategoria szkół ponadgimnazjalnych:

Gr. A    Krapkowice, 3.03. g. 1300

1.  Biała

2.  Kamień Śląski

3.  Racławiczki

 

Gr. B    Krapkowice,  3.03. g. 1300

1.  Wysoka

2.  Osowiec/Węgry

3.  Czarnowąsy

 

Gr. C    Strzelce Op., 3.03. g. 1430

1.  Kluczbork, NSPJ

2.  Olesno

3.  Ozimek

 

Gr.  D   Strzelce Op., 3.03. g. 1430

1.  Jemielnica

2.  Klucz

3.  Zębowice

 

Gr. E    Głogówek, 17.03. g. 1100

1.  Gościęcin

2.  Sławięcice

3.  Dzielów

4.  Koźle

 

Gr.F    Głogówek, 17.03. g. 1100

1.  Gamów

2.  Racibórz, Wniebowzięcia NMP

3.  Kierpień

4.  Opole, Św. Katarzyny Aleksandryjskiej

 

Gr. G Korfantów, 17.03. g. 1430

1.  Korfantów

2.  Nysa Bazylika

3.  Kamiennik/Goworowice

 

Gr. H Korfantów  17.03. g. 1430

1.  Opole Półwieś

2.  Głuchołazy

3.  Prudnik, Miłosierdzia Bożego

          

  Kategoria "starsi":

 

Gr. A  Komprachcice, 14.04.  900

1.  Biała

2.  Olesno

3.  Kamiennik/Goworowice

 

Gr. B Komprachcice, 14.04.  900

1.  Kamień Śląski

2.  Wrzoski

3.  Centawa

 

Gr. C Komprachcice, 14.04.  900

1.  Kępnica

2.  Krapkowice, Św.  Mikołaja

3.  Rozmierz

 

Gr. D Komprachcice, 14.04.  900

1.  Opole, Św. Jacka

2.  Rudziniec

3.  Schodnia

 
 
 

Copyright xmc © 2015. All Rights Reserved.