Please update your Flash Player to view content.

Finały zawodów w Piłkę Nożną

1 kwietnia w sali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Komprachcicach odbyły się finały XV Diecezjalnych Mistrzostw Ministrantów w Piłce Nożnej. Spotkanie rozpoczęło się Mszą św. o godzinie 10.00 w kościele pw. św. Franciszka z Asyżu. Następnie w godzinach od 11.30 do 17.00 odbywały się mecze. 

 

 

W finałach wystąpiły następujące drużyny:

- w kategorii szkół podstawowych:

1. Kotulin (z dekanatu Ujazd)

2. Krapkowice, św. Mikołaja (z dekanatu Krapkowice)

3. Popielów (z dekanatu Siołkowice)

4. Rudnik (z dekanatu Racibórz)

5. Zawadzkie, św. Rodziny (z dekanatu Zawadzkie)

- w kategorii szkół gimnazjalnych:

1. Jełowa (z dekanatu Zagwiździe)

2. Leśnica (z dekanatu Leśnica)

3. Polski Świętów ( z dekanatu Głuchołazy)

4. Prudnik, Miłosierdzia Bożego (z dekanatu Prudnik)

5. Zębowice (z dekanatu Dobrodzień)

- w kategorii szkół ponadgimnazjalnych:

1. Centawa (z dekanatu Ujazd)

2. Kępnica (z dekanatu Nysa)

3. Opole-Groszowice (z dekanatu Opole)

4. Sucha Psina (z dekanatu Kietrz)

5. Wysoka (z dekanatu Leśnica).

 

Po zaciętych walkach udało się wyłonić zwycięzców:

Kategoria Szkoła Podstawowa:

I miejsce: KRAPKOWICE ŚW. MIKOŁAJA

II miejsce: RUDNIK ŚW. KATARZYNY ALEKSANDRYJSKIEJ

III miejsce: POPIELÓW NMP KRÓLOWEJ ANIŁÓW

IV miejsce: KOTULIN ŚW. MICHAŁA ARCHANIOŁA

V miejsce: ZAWADZKIE ŚWIETEJ RODZINY

Najlepszy bramkarz: KACPER LIGĘZKA

Najlepszy strzelec: MATEUSZ WÓJCIK

 

Kategoria Szkoła Gimnazjalna:

I miejsce: POLSKI ŚWIETÓW NARODZENIA ŚW. JANA CHRZCICIELA

II miejsce: PRUDNIK MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

III miejsce: LEŚNICA TRÓJCY ŚWIĘTEJ

IV miejsce: JEŁOWA ŚW. BARTŁOMIEJA

V miejsce: ZĘBOWICE WNIEBOWZIĘCIA NMP

Najlepszy bramkarz: JAKUB PELC

Najlepszy strzelec: MATEUSZ KŁAKOWICZ

 

Kategoria Szkoła Ponadgimnazjalna:

I miejsce: WYSOKA ŚW. FLORIANA

II miejsce: CENTAWA NARODZENIA NMP

III miejsce: KĘPNICA WNIEBOWZIĘCIA NMP

IV miejsce: SUCHA PSINA ŚW. JODOKA

V miejsce: OPOLE – GROSZOWICE ŚW. KATARZYNY ALEKSANDRYJSKIEJ

Najlepszy bramkarz: TOMASZ WOJTALA

Najlepszy strzelec: MARCEL SOCHA

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy!

 

Słowa podziękowania kierujemy do:

-wszystkich uczestników za sportowego ducha rywalizacji i chęć udziału w zawodach,

-wszystkim Księżom Opiekunom za zachętę ministrantów i umożliwienie im udziału,

-administratorom obiektów sportowych za ich użyczenie,

-sędziom i wszystkim zaangażowanym w organizację zawodów za wszelką pomoc, trud i pracę.

 

Copyright xmc © 2015. All Rights Reserved.