Please update your Flash Player to view content.

Nowe Legitymacje Ministranckie

W ZWIAZKU Z LICZNYMI NADUŻYCIAMI DOTYCZĄCYMI TOŻSAMOŚCI ZAWODNIKÓW ORAZ ICH PRZYNALEŻNOŚCI DO GRONA LSO WPROWADZAMY OD TEGO ROKU BEZWZGLĘDNY OBOWIĄZEK POSIADANIA NOWEJ LEGITYMACJI MINISTRANCKIEJ!!! (ZE ZDJĘCIEM I DATĄ URODZENIA)


Można zamawiać nowe legitymacje ministranckie (na wzór dowodu osobistego), które będzie się zmieniać wraz ze zmianą stopnia ministranckiego (ministrant, lektor, ceremoniarz, animator). Na razie zamówienie należy zgłaszać na adres mailowy:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. podając: imię i nazwisko ministranta, adres, datę urodzenia, datę przyjęcia do służby, stopień i parafię. Do zgłoszenia należy dołączyć zdjęcie elektroniczne (w formacie jpg, kolor, rozdzielczość 300 dpi, w dobrej jakości, najlepiej z białym tłem, wielkość legitymacyjna, wzór nazwy pliku „imięnazwisko.jpg”). W najbliższym czasie zostanie opracowany specjalny formularz zgłoszeniowy, który będzie zamieszczony na stronie internetowej. Zamówienia mogą składać jedynie księża lub osoby przez nich upoważnione (dla większej grupy osób). Cena legitymacji: 5,50 zł. Opłaty należy dokonać wpłacając odpowiednią kwotę (łącznie z kosztami wysyłki) na konto: Duszpasterstwo Liturgicznej Służby Ołtarza Diecezji Opolskiej, ul. Książąt Opolskich 19, 45-005 Opole; nr konta: 61 8882 1016 2002 0038 6218 0001 z dopiskiem „legitymacje ministranckie”. Zgłoszenie zostanie potwierdzone i podany koszt. Legitymacje zostaną wysłane po dokonaniu opłaty. Można też odebrać legitymacje indywidualnie i zapłacić przy odbiorze.

 

Przykładowy formularz zgłoszenia:

 

Imię i nazwisko ministranta

Jan Kowalski

Adres (miejscowość, ulica, kod poczt., poczta)

Opole, ul. Dominikańska 5/6

45-321 Opole

Adres mailowy

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Data urodzenia

25.06.1998

Data przyjęcia do służby

24.11.2007

Stopień służby ministranckiej

lektor

Parafia (miejscowość – wezwanie)

Opole, bł. Czesława

 

            Stopnie służby ministranckiej: ministrant, lektor, ceremoniarz, animator

Copyright xmc © 2015. All Rights Reserved.