Please update your Flash Player to view content.

Terminarz Półfinałów Diecezjalnego Turnieju LSO w Piłce Nożnej

Przedstawiamy terminarz Półfinałów Diecezjalnego Turnieju LSO w Piłce Nożnej 2017

 

Kliknij poniżej

Szkoły podstawowe:

Gr. A    Leśnica 4.03. g. 900

1.  Jasiona

2.  Grudynia Wlk.

3.  Koźle

Gr. B    Leśnica 4.03. g. 900

1.  Kamień Śl.

2.  Sławięcice

3.  Kotulin

Gr. C    Głogówek   4.03. g. 900

1.  Kazimierz

2.  Polski Świętów

3.  Kietrz

Gr. D    Głogówek  4.03. g. 900

1.  Opole Półwieś

2.  Kamiennik/Goworowice

3.  Rudnik

Gr. E    Strzelce Op.   11.03. g. 900

1.  Dobrodzień

2.  Gorzów Śl.

3.  Bogacica

GR. F STRZELCE OP. 11.03. G. 9.00
1. SIERAKÓW ŚL.
2. ROZMIERZ
3. ZAWADZKIE ŚW. RODZINY

 

GR. G KOMPRACHCICE 18.03. G. 9.00
1. TUŁOWICE
2. OPOLE, ŚW. JACKA
3. GRODZIEC

 

GR. H KOMPRACHCICE 18.03. G. 9.00
1. POLSKA NOWA WIEŚ
2. POPIELÓW
3. JEŁOWA

 

GR. I GŁOGÓWEK 11.03. G. 9.00
1. KRAPKOWICE, ŚW. MIKOŁAJA
2. NYSA, ŚW. ELŻBIETY OFM
3. PRUDNIK, ŚW. MICHAŁA 

 

Szkoły gimnazjalne:

 

Gr. A    Leśnica 4.03. g. 1120

1.  Gogolin NSPJ

2.  Bierawa

3. Krapkowice Ducha św.

Gr. B    Leśnica 4.03. g. 1120

1.  Leśnica

2.  Mechnica

3. Ujazd

Gr. C    Głogówek   4.03. g. 1120

1.  Polski Świętów

2.  Gościęcin

3.  Opole Półwieś

Gr. D    Głogówek  4.03. g. 1120

1.  Kamiennik/Goworowice

2.  Rudnik

3.  Kietrz

Gr. E    Strzelce Op.   11.03. g. 1120

1.  Zębowice

2.  Gorzów Śl.

3.  Kluczbork NSPJ

Gr. F    Strzelce Op.   11.03. g. 1120

1.  Olesno

2.  Dziewkowice

3.  Kolonowskie

Gr. G    Komprachcice 18.03. g. 1120

1.  Rzymkowice

2.  Opole Przemienienie Pańskie

3.  Grodziec

Gr. H   Komprachcice   18.03. g. 1120

1.  Łubniany

2.  Polska Nowa Wieś

3.  Jełowa

4.  Biała

Gr. I   Głogówek  11.03. g. 900

1.  Kórnica

2.  Nysa Katedra

3. Prudnik Miłosierdzie Boże

 

Szkoły  ponadgimnazjalne:

 

Gr. A    Leśnica 4.03. g. 1340

1.  Kamień śl.

2.  Sławięcice

3. Cisek

Gr. B    Leśnica 4.03. g. 1340

1.  Wysoka /dek. Leśnica/

2.  Żywocice

3. Racibórz Wniebowzięcia NMP

Gr. C    Głogówek   4.03. g. 1340

1.  Głuchołazy

2.  Opole Półwieś

3.  Kamiennik/Goworowice

Gr. D    Głogówek  4.03. g. 1340

1.  Głogówek

2.  Sucha Psina

3.  Gościęcin

Gr. E    Strzelce Op.   11.03. g. 1340

1.  Krasków

2.  Olesno

3.  Jemielnica

Gr. F    Strzelce Op.   11.03. g. 1340

1.  Centawa

2.  Kielcza

3.  Schodnia

Gr. G    Komprachcice 18.03. g. 1430

1.  Skorogoszcz

2.  Ligota Turawska

3.  Opole - Groszowice

Gr. H   Komprachcice   18.03. g. 1430

1.  Biała

2.  Komprachcice

3.  Czarnowąsy

Gr. I   Głogówek  11.03. g. 900

1.  Gościce

2.  Kępnica

3. Prudnik  Miłosierdzia Bożego

 

Starsi:

 

Gr. A    Głogówek    11.03. g. 1200

1.  Kamień śl.

2.  Kępnica

3.  Racibórz

Gr. B   Głogówek  11.03. g. 1200

1.  Tułowice

2.  Koźle

3. Opole Przemienienie Pańskie

4. Kamiennik/Goworowice

 

Uwaga! W GŁOGÓWKU są dwa terminy rozgrywek:  4.03.2017  oraz  11.03.2017

Copyright xmc © 2015. All Rights Reserved.